Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Яка обстановка на кордоні Чернігівщини

Яка обстановка на кордоні Чернігівщини


Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це проінформував підполковник   Олександр ДУДКО − помічник начальника прикордонного загону.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 18,6 тис. осіб та 2,5 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 10%. Через державний кордон не пропущено 9 громадян, в тому числі 5 громадян Росії.

До адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та порушення правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні притягнуто 6 особи, на яких накладено штраф 1445 гривень.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/