Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як заощадила Укрпошта млн грн на проведенні тендеру з оцінки майна


Українське державне підприємств поштового зв’язку «Укрпошта» втричі знизило вартість закупівлі послуг із проведення оцінки майна та майнових прав завдяки максимальному залученню учасників на торги.

Наразі триває процес корпоратизації “Укрпошти” та її перетворення на публічне акціонерне товариство (ПАТ). В рамках процесу корпоратизації підприємство має провести оцінку майна та власних майнових прав, що є необхідним для формування статутного капіталу майбутнього ПАТ «Укрпошта», а також для складання фінансової звітності підприємства за міжнародними стандартами.
Відповідно до законодавства, процедура закупівлі проводилася через систему публічних електронних закупівель ProZorro.
Попередня очікувана вартість закупівлі послуг була встановлена в розмірі 6 млн грн. Вона сформувалася на підставі комерційних пропозицій, які були отримані від аудиторських компаній до дати оголошення тендеру.
Оскільки перша спроба проведення тендеру не відбулася через неправильне оформлення документів учасниками, аби убезпечити постачальників від такого ризику знову, керівництво Укрпошти провело окрему зустріч з широким колом потенційних учасників, на яких детально розповіло про вимоги до документації та відповіло на всі питання. Завдяки цьому, за результатами вдруге оголошеної закупівлі було отримано 6 тендерних пропозицій від компаній.
Переможцем тендерної пропозиції було визнано ТОВ Оціночна компанія «Аргумент» з пропозицією вартості послуг 1 998 тис. грн, яка була найбільш економічно вигідною з-поміж інших на підставі критерію «ціна». 31 жовтня "Укрпошта" уклала договір з переможцем.
Таким чином, завдяки роботі, що була проведена із залучення якомога більшого кола постачальників та роз’яснювальній роботі серед них, Укрпошта зможе закупити послуги з оцінки втричі дешевше від попередньої очікуваної вартості закупівлі.

Посилання на сторінку тендеру у системі ProZorro 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/