Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як з нас роблять лохів… в чернігівських аптеках


Аптека ціниПонад три роки я маю дискотну  картку аптеки «Здоров’я», яка ніби піклується про пенсіонерів та інвалідів, про що написано в рекламі. Понад рік тому звернув увагу, що ціни на ліки в цій аптеці зростають швидше, ніж в інших, тому перестав нею користуватися.

З0 січня навідався  до «Здоров’я» за ліками. По дорозі зайшов до декількох аптек поцікавитися цінами. І що ви думаєте? Ціни на ліки в аптеці «Здоров’я», яка видає дискотні картки на знижку для пенсіонерів та інвалідів, більші ніж в інших аптеках до 40%. Та обмануті  люди клюють на  знижки, не розуміючи, що мають справу з ненаситними, нечесними, корумпованими фермацевтами...Безперечно, що купив ліки в аптеці, де найдешевші. Наведу ціни в різних аптеках тільки на один вид ліків, одного виробника, в однаковій упаковці – «Серрата», ліки від кашлю, 30 таблеток в упаковці. Вартість в гривнях:

— 35, 99, аптека № 124, Проспект Миру 35

– 38,00, аптека №198, Прспекту Миру 47

– 38,44, аптека №4, Проспект Миру 44

—   49,24, аптека «Здоров’я» в приміщенні  АТБ – Маркет №399, вул. Примакова 10, поруч з Центральним ринком. З урахуванням пенсійної скидки 15%, я переплатив би в цій аптеці за 30 таблеток шість гривень.

Місце аптеки людне – супермаркет, центральний ринок. Послугами аптеки «Здоров’я» користується й мешканці сіл, які приїхали на базар, не здогадуючись, що спритники  на них наживаються. В мене відчуття, що й податки вони сплачують занижені, оскільки на «льготних» умовах обслуговують інвалідів та пенсіонерів.

Спитав у продавця: «Чому у вашій аптеці все таке дороге?».

— Я продавець. Мене ціни не цікавлять. Звертайтеся до власника у Києві.

Спитав у продавця аптеки, в якій купив ліки: «Чому в них так дорого?»

— А тому, що люди – лохи, не розуміють, що їх обманули вже при видачі дискотної картки.

До речі. У вересні минулого року провідав знайомого в Києві. Спитав у його сина-медика, чому Яценюк «катить бочку» на міністра Мусія?.. Почув у відповідь: «Тому, що принциповий майданівець Мусій розворушив мафіозне кубло в медицині, особливо, у фармації, яке за це саботує його розпорядження, як міністра, що находить сприйняття та підтримку в деяких корумпованих членів Уряду. Яценюку це на руку – попіаритися на «принциповості» та заручитися підтримкою всемогутньої медичної мафії на парламентських виборах».

Олександр РАЧЕК, м. Чернігів


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/