Вторник, 2 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як впливає зміна клімату на природні ресурси прикордоння


27-29 вересня 2017 року на базі Чернігівського національного педагогічного університету та Мезинського національного природного парку відбудеться міжнародна конференція «Природні ресурси прикордонних територій в умовах зміни клімату».

Про участь в конференції заявили понад 50 учасників, що представляють різні освітні, науково-дослідні і природоохоронні установи нашої держави та закордоння, зокрема з Слупська (Поморське воєводство, Польща), Мінська та Гомеля (Республіка Білорусь), Києва, Херсона, Тернополя та ряду інших міст.

В рамках конференції передбачається проведення засідань за такими напрямками як: біологічні ресурси, водні, земельні і мінеральні ресурси, природоохоронні території.

Відкриття конференції відбудеться 27 вересня 2017 р. о 10-00 в читальному залі наукової бібліотеки Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

Секційні засідання проходитимуть 28 вересня 2017 р. з 13-00 в центральній садибі Мезинського національного природного парку в с. Деснянське (Свердловка) Коропського району.

Для гостей та учасників конференції передбачена широка екскурсійна програма, а саме знайомство з історичними пам'ятками Чернігова, Седнева, Новгород-Сіверська та Мезина, відвідування Седнівської ГЕС і парку Лизогубів, Мезинської палеолітичної стоянки і музею, оглядових майданчиків та інших об’єктів природної та історичної спадщини Мезинського національного природного парку.

Юрій Карпенко,

начальник відділу науки, екоосвіти та рекреації Мезинського НП


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/