Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як військові інструктори опановували нові методи з тактичної медицини


У 169 Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Чернігівщині, відбулися збори з інструкторами з тактичної медицини Збройних Сил України.

— Головне навчальне питання зборів — надання медичної допомоги та евакуація поранених з поля бою, — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника лікувально-профілактичного відділу Центрального військово-медичного управління ЗС України полковник медичної служби Олександр Крамаревський. — Перевірено готовність інструкторів до проведення занять з військовослужбовцями підрозділів, що беруть участь у бойових діях або направляються до зони АТО. Також на цих зборах медики тактичної ланки випробували власноруч нову систему інформаційного забезпечення евакуації, яка наближена до стандартів НАТО і є унікальною для Збройних Сил України. Зараз вона проходить тестування і, якщо покаже подальшу ефективність, буде запроваджена в Збройних Силах.

Десна (2)Як зазначив полковник медичної служби Олександр Крамаревський, система надзвичайно зручна, дозволяє значно прискорити подачу інформації про пораненого і її вже належно оцінили військові медики тактичної ланки.

Десна (3)Учасники зборів отримали практичні навички та покращили знання з тактичної медицини за єдиною методикою, що запроваджується в Збройних Силах України. Надалі інструктори використовуватимуть передовий досвід при підготовці та проведенні занять з військово-медичної підготовки у своїх військових частинах. 

Десна (1)

Десна (5)

Десна (6)

Десна (7)

Десна (8)

Десна (9)
Десна (11)

Десна (12)

Десна (10)

Вадим Мисник


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/