Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як у Чернігові військові та бійці АТО здобувають європейську освіту


Вже майже двадцять років в Чернігівському національному технологічному університеті працює кафедра менеджменту та державної служби, яка працює в умовах євроінтеграційні процесів та диктує науковцям свої умови.

5
Менеджер-керівник потрібен у всіх галузях виробництва та народного господарства, освітянській та медичній галузі і насамперед у війську. За останні роки, дещо незвичним стало те, що слухачами кафедри стали військові та учасники АТО.

6Як зазначив завідувач кафедри менеджменту та державної служби Микола Бутко, — військові це досить новий напрямок в нашій діяльності і цього року вони склали третину від всіх слухачів, тобто знання їм потрібні та стануть в нагоді будь-то в військовій чи цивільній сфері.

2Вже декілька років поспіль кафедра виборює лідерські позиції та входить до п’ятірки кращих в Україні, а надані випускникам дипломи англійською мовою підтверджують рівень європейської освіти.

3Навчання для бійців та учасників АТО є абсолютно безкоштовним, а новітні підходи враховують особливості військової служби.

4Владислав Кезько, який є учасником АТО, повернувшись зі Сходу відчув порозуміння та допомогу всіх викладачів, що дало йому натхнення успішно скласти всі іспити.

Вже найближчим часом слухачі зможуть опанувати весь курс навчання та отримати необхідний для них багаж знань і європейський диплом магістра.

Ігор Березинський


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/