Понедельник, 2 августа 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як у Чернігові популяризували професію поліцейського


Представники підрозділів та служб поліції Чернігівщини під час культурно-масових заходів представили громадськості широкий спектр напрямків професії поліцейського.

Правоохоронці продемонстрували дорослим та юним глядачам сучасні зразки спеціальної техніки, спецзасобів та озброєння, що використовуються поліцейськими при виконанні своїх повноважень, а також провели показові виступи спецпризначенців.

Поліція (1)Культурно-масові заходи для учнів чернігівських загальноосвітніх шкіл були проведені з метою профорієнтації та популяризації професії поліцейського. На території тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Чернігівській області розташувалися експозиції підрозділів служби озброєння, вибухотехнічної служби та підрозділу особливого призначення. Гості могли потримати в руках різного виду зброю та спецзасоби, приміряти на себе амуніцію.

Поліція (2)На майданчику для транспорту увазі відвідувачів було представлено авто та спецтранспорт поліції, в тому числі патрульної поліції. Школярі мали змогу посидіти у спецавто та на патрульному мотоциклі, випробувати гучномовець патрульного автомобіля.

Велике пожвавлення юних глядачів викликали виступи представників патрульної поліції, підрозділу швидкого реагування та КОРДу (корпусу оперативно-раптової дії), які продемонстрували свої навички і вміння протистояти злочинцям, боронити громадян від нападу, затримувати правопорушників. Також глядачі схвально сприйняли показові виступи кінологів з курсу дресирування службових собак та затримання злочинців.

Поліція (3)− Я вважаю, що поліція є невід’ємною частиною життя нашого суспільства, а враховуючи ту увагу, яка останнім часом приділяється їй, то мабуть і серйозною його частиною, − зазначив керівник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін. − Тому я хотів би, щоб підростаюче покоління було знайоме з цією сферою життя суспільства, тим паче з врахуванням тих подій, які відбуваються в країні і в поліції. Вважаю за необхідне показувати дітям те, чим ми живемо, чим ми займаємося, «чим дихаємо», як ми змінюємось. Чим більше діти будуть знати, тим більше вони будуть ставити запитань і отримувати відповідей на ці питання. Ми показуємо реальну картину того, що маємо, нехай не завжди все рівно, гладко і благополучно, але правдиво. Діти повинні це бачити, симпатизувати і, мабуть, прагнути до цього. Чим більше суспільство знає про поліцію, а поліція знає про громадян, тим більший рівень їх взаємодії, тим краще для всіх частин суспільства. Це є основна задача на сьогодні і ми будемо проводити такі заходи якомога частіше».

Поліція (5)У підсумку чимало дітлахів відзначали своє захоплення експозицією поліції, а дехто ще й додавав, що сам не проти спробувати у дорослому житті стати правоохоронцем.

Поліція (6)

Поліція (7)

Поліція (8)

Поліція (9)

Поліція (10)

Поліція (11)

Поліція (12)

Поліція (13)

Борис КОНОВЧЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/