Пятница, 22 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як у Чернігові ловили адреналін на Extreme Weekend


Три десятки бійців АТО, волонтерів з родинами взяли участь в екстремальних вихідних у суботу, 3 вересня, на Чернігівській водноспортивній базі дитячо-юнацької спортивної школи за пішохідним мостом на Десні.

Екстремальний відпочинок організували Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» спільно з громадською організацією «ЩИТ41», департаментом сім'ї, молоді і спорту Чернігівської облдержадміністрації та «SEMARGLом».

спорт (2)− Ми подбали про те, щоб учасники АТО, волонтери та їхні сім’ї відпочили безкоштовно і на повну силу відчули свято екстріму та відпочинку, – сказала після заходу керівник Руху «Справедливість» в Чернігівській області Оксана Голубова.

спорт (4)Більше двох десятків відчайдухів стрибнули з пішохідного мосту. Серед них майже половина жінки-волонтерки та дружини учасників АТО.

спорт (5)Захоплюючими були перегони двох команд на човнах Драгонботах. Більшість учасників уперше засвоювали секрети греблі. Але справжній тренер Сергій Романчук усіх навчив відчувати себе впевнено на «драконах».

спорт (6)У програмі також були перетягування канату та пляжний волейбол і нагорода – юшка для усіх учасників заходу.

спорт (7)

спорт  (3)

спорт (9)

спорт (10)

спорт (1)

Володимир БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/