Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як у Чернігові агітували проти хабарів


Активісти  «Антикорупційного руху» Валентина Наливайченка 25 січня разом із чиновниками, ректорами, викладачами і студентами Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка,  Чернігівського національного технологічного університету та  Академії Державної пенітенціарної служби провели акцію «Не беру і не даю хабарів».

Антикорупціонери підбили сфотографуватися виконуючого обов’язки начальника управління освіти Чернігівської міської ради  Василя Білогуру. До його попередника   Володимира Купріяненка, на відставці якого наполягав «Антикорупційний Рух», у гуманітарній  сфері міста було найбільше претензій.

Хабар 1Новий чиновник  не дозволив  вішати табличку на свої двері, але дозволив на двері управління.

Хабар 3Ректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка Микола Носко сфотографувався з антикорупціонерами і табличною  та запевнив громадськість, що при вступі комп’ютер  сам визначає студентів. А під час навчання студентський парламент та інші здорові сили  допомогли за кілька років  очистити університет від тих викладачів, які  займалися «неправомірною вигодою».

А  ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет закликав всіх студентів і  викладачів та чернігівців підтримати акцію для очищення суспільства від шкідливих і небезпечних звичок, як хабарі та корупція.

Хабар2«Ні в якому разі не йдіть на компроміс із власною совістю», — підтримав він  антикорупціонерів, звертаючись до чернігівців.

Хабар 5Перший заступник ректора Академії Державної пенітенціарної служби, полковник внутрішньої служби Олександр Олійник схвально відгукнувся про акцію, сфотографувався з табличкою та активістами. Він надав можливість  зустрітися  з персоналом Академії та курсантами 1-го та 2-го курсу режимного навчального закладу.

Хабар 6Активісти «Антикорупційного Руху» записали  телеролик разом зі студентами і курсантами.

Молоді люди також спеціальні календарі і наліпки, де вказується , куди треба звертатися, якщо від тебе вимагають хабар.

Володимир БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/