Вторник, 29 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як у Чернігівській області приготувались до роботи в аграрній галузі?


Аграрна галузьУ Чернігівській області забезпеченість дизельним пальним та бензином складає відповідно 72 та 90% від потреби на березень-травень, а готовність сільськогосподарської техніки – тракторів, сівалок та культиваторів – складає 99,2%. На цьому наголосив під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів Чернігівської облдержадміністрації виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

Очільник області заявив, що погодні умови, зовнішні та внутрішні виклики ніяким чином не повинні завадити аграріям області вчасно і якісно провести цьогорічну посівну кампанію.

Він підкреслив, що особливу увагу необхідно приділити забезпеченню господарств технікою, пально-мастильними матеріалами, мінеральними добривами, засобами захисту рослин та насінням.

Першими розпочали посів ярих культур наприкінці минулого тижня сільгосппідприємства Ніжинського району. На сьогодні до них вже приєдналися більшість районів області.

Забезпеченість дизельним пальним та бензином складає відповідно 72 та 90% від потреби на березень-травень. На ринку області нафтопродукти є у достатній кількості і господарства купують їх по мірі надходження обігових коштів.

Готовність сільськогосподарської техніки – тракторів, сівалок та культиваторів – складає 99,2%.

— Результат цьогорічної посівної кампанії цілком залежатиме від чіткої організаційної роботи органів влади та аграріїв. Також сподіваємося на сприятливі погодні умови, які дадуть нам виконати заплановані показники. Адже успішне проведення весняно-польових робіт – запорука продовольчої безпеки регіону та гарантія стабільного забезпечення населення продукцією АПК, — зауважив Сергій Журман.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/