Среда, 25 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як ця партія захищає людей від аграрних ділків і продажних чиновників


ЧОМУ ТРЕБА ГОЛОСУВАТИ ЗА ЦЮ ПАРТІЮ.

П'ЯТЬ АРГУМЕНТІВ ЗА «НАШ КРАЙ»

1. «Наш край» – гарант децентралізації в інтересах звичайних людей, а не чиновників. Вибори до 11 об'єднаних територіальних громад – заслуга виключно «Нашого краю». Ми послідовно і системно захищаємо права людей.

2. «Наш край» – проти влади аграрних баронів і корумпованих чиновників. Саме створення об'єднаних територіальних громад – шлях до того, щоб податки лишалися на місцях і ними розпоряджалися громади, а не чиновники.

3. Децентралізація за стратегією «Нашого краю» збільшує доходи місцевих бюджетів. Це – крок до добробуту родини, якісна медицина та освіта, через інвестиції та модернізацію старих створення нових підприємств та високооплачуваних робочих місць.

4. «Наш край» захищає людей від політичних мародерів, які прагнуть забрати в громад ресурси. Більшість представників «Нашого краю» в радах ОТГ – гарантія добробуту кожної родини.

5. «Наш край» захищає людей від зазіхань аграрних баронів і продажних чиновників, представлених Радикальною партією Ляшка, Аграрною партією, «Батьківщиною».

П'ЯТЬ АРГУМЕНТІВ ПРОТИ ПАРТІЙ АГРАРНИХ БАРОНІВ І КОРУМПОВАНИХ ЧИНОВНИКІВ

1. Радикальна партія Ляшка, Аграрна партія, «Батьківщина», – партії аграрних баронів і корумпованих чиновників.

2. Вони йдуть на вибори, аби згорнути децентралізацію, привласнити повноваження громад, фінансові ресурси, наживатися на корупції, як це було завжди. Парламентські партії – партії корумпованих чиновників, вони не зупинили війну, зруйнували економіку, зробили мільйони людей бідними, збагачуючись на корупції.

3. Аграрна партія – партія аграрних баронів, які хочуть пропхатися в органи управління громадами, аби зберегти старі корупційні схеми. Вони нещадно експлуатують селян за мізерну зарплатню, за безцінь скуповують молоко, безкоштовно користуються сотнями гектарів землі і не платять жодних податків, послуговуючись недосконалістю земельного кадастру.

4. Ці партії проштовхують об'єднання за принципом: один район – одна громада. Вони хочуть будувати місцеві «ДНР» замість сильних громад.

5. Партії аграрних баронів і корумпованих чиновників обслуговують інтереси місцевих кланів, які контролюють доступ до влади і ресурсів. Громади разом із «Нашим краєм» мають вивести корупціонерів із влади.

ПАМ'ЯТАЙТЕ

Голосуючи за «Наш край», ви обираєте успішність громади, добробут родини, здоров'я та якісне життя у своєму населеному пункті. Голос за партії аграрних баронів та корумпованих чиновників – це злидні, несправедливість і корупція.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/