П’ятниця, 26 Квітень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Як працює прокуратура щодо сплати суб'єктами орендних платежів до бюджету

Як працює прокуратура щодо сплати суб'єктами орендних платежів до бюджету


За втручання прокурора забезпечено надходження до місцевого бюджету Козелецького району 52 тис. грн.

Про це повідомилив  прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Органами прокуратури області постійно приділяється особлива увага захисту інтересів держави при використанні земельних ділянок державної та комунальної власності, своєчасності сплати орендних платежів до бюджету.

Водночас, окремі суб’єкти господарювання, які набувають у користування землю та отримують від її використання чималі доходи, ігнорують вимоги законодавства щодо внесення орендної плати.

Органами прокуратури області у поточному році виявлено факт тривалого безоплатного використання одним з господарюючих суб’єктів земельних ділянок, площею близько 200 га, що розташовані в Козелецькому районі.

На усунення порушень закону та з метою захисту інтересів держави прокуратурою пред’явлено до суду позов про стягнення заборгованості в примусовому порядку.

У ході розгляду справи боржником визнано заявлені до нього вимоги та сплачено заборгованість у повному обсязі.

Завдяки вжитим заходам представницького реагування місцевий бюджет однієї із сільрад Козелецького району поповнився на 52 тис. грн.

Робота на вказаному напрямі триває.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/