Пятница, 26 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як поліція 9 травня забезпечувала у Чернігові громадський порядок


Традиційне покладання квітів та вінків у сквері Попудренка та Меморіалу Слави на Болдиній горі в Чернігові відбулося без грубих порушень публічного порядку. Поліція несе службу в місцях масового відпочинку громадян.

Про це повідомили в секторі комунікації поліції Чернігівської області.

9 травня 2017 (1)Крім піших нарядів, публічний порядок в обласному центрі охороняють й автопатрулі, кожен екіпаж оснащений за сучасними стандартами патрульної поліції.

Що стосується урочистостей то вони пройшли спокійно в два етапи. У сквері імені Попудренка керівництво області і міста, представники органів влади та місцевого самоврядування, керівники установ та організацій міста, громадяни поклали квіти до могили воїнів, які загинули, визволяючи Чернігів. Потім урочистості перемістилися до Меморіалу Слави на Болдиній горі.

Поліція забезпечувала публічний порядок на заходах та супроводжувала колонну автобусів, які перевозили ветеранів та учасників пам’ятних заходів до Меморіалу на Болдиній горі.

Високопосадовці, ветерани, правоохоронці, жителі міста вклонилися могилі Невідомого солдата і поклали квіти до вічного вогню, прогримів військовий салют, була відправлена заупокійна панахида за всіма загиблими у Другій світовій війні.

Під час урочистостей поліцейські помітили двох громадян у військовій польовій формі радянського зразку. В одного з них на однострої була прикріплена так звана «георгіївська» стрічка. Громадян правоохоронці запросили до Чернігівського відділу поліції, де їх діям буде надана правова оцінка.

Правоохоронці продовжують нести службу з охорони публічного порядку в обласному центрі та містах і селищах Чернігівської області.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/