Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як покращити чоловічу силу та налагодити стосунки в сім’ї. Дієві поради травозная з Чернігівщини


іван просяник - копияІнтернет-газета «Біла хата» надає чудову можливість своїм читачам дізнатися про унікальні й помічні народні рецепти щодо покращення сімейних (сексуальних) стосунків та лікування чоловічої сили від знаного травозная з Бахмаччини Івана Просяника. 

…Якщо вас не тягне посміхнутися привабливій колезі по роботі, не тьохкає серце вслід молоденьким дівочим житечкам, якщо ви почали помічати в дружині лише мінуси — бийте на сполох. Найперш критично гляньте на себе: цигарка в руці, а частенько й чарчина, нелади в роботі, нервозність життя, суцільний негатив з екрану телевізора. До того ж погане харчування, відсутні для статевої системи вітаміни й мікроелементи в їжі, натомість захоплення штучними, низькопробними продуктами. Як наслідок — відсутність наслідку. А відтак колотнеча в сім’ї, взаємні звинувачення.

Не панікуйте! Мотайте цінні вісті на козацький вус. Коли ж немає — заведіть вуса, вони, виявляється, теж позитивно впливають на статевий дуж.

В жодному довіднику з фітотерапії ви не знайдете, що глід криваво-червоний лікує підупалу злюбну силу. Проте саме так. Коли починається гризота в сім’ї, Батько радили квіти саме з цієї дивовижної рослини.

Глід ("боярышник", - російська назва)

Глід («боярышник», — російська назва)

Беруть 1 столову ложку з верхом суміші квітів глоду (10 г), собачої кропиви (20 г), золототисячника (10 г), листя ожини (25 г), сухоцвіту болотяного (15 г), заливають 250 мл окропу, настоюють дві години вкутаним. П’ють по 1 склянці на день при дратівливості, істеричних нападах, жіночому вяненні.

Напевно, ще з часів трипільсько-арійської культури прийшов до нас цей, простіший пареної ріпи, припис. Правда, ріпу потрібно напарювати в молоці до двох годин на слабенькому вогні чи в духовці. Й щодня протягом місяця випивати цей літр цілющого молока, заїдаючи овочем, підсолодженим медом. Моя рукописна «Енциклопедія – воловник» у розділі «СуРАЙ Безсмертя» починається, здавалося б, простецьким, колись почутим від Батькового приятеля Діда Михайла (Шевченка) з хутірця Смолового приписом, схожим на попередній.

Щоб гнало парубочі мислі по всім тілу, ти довжин на ніч випивати, зобід нічого не уївши, літер молока, в якім парився дебелий корінь петрушки. Краще в козячому. І сечовик це чистить, й нирки, і голову просвітлює»!

Від себе додам: судини звільняє від накипу, бо ж петрушка — дорогоцінність, що під ногами, дає добрий лікувальний наслідок при набряках серцевого походження, запальних явищах у сечовому міхурі, простатиті, розчиняє камені, поліпшує травлення. Особливо як сира, так і в молоці, вона цінна молодим мамам, бо значно збільшує кількість молока, припиняє породові кровотечі. Тут, звичайно, в поміч ще йде і кропива, родовик, полин-чорнобильник. А літнім людям — знижує рівень холестерину в крові, відновлює сили, розсмоктує закупорки в мозкові. За Батьковим висловом: «Провітрює все тіло». А відтак — позитивно впливає і на потенцію.

Іван ПРОСЯНИК, с.Курінь, Бахмацький район

Інші публікації Івана Просяника тут:

http://bilahata.net/tema/zdorovya/likuje-pryroda-verbychenka-sestrychenka-sposterezhennya-porady-volhovnyka-z-chernihivschyny-ivana-prosyanyka.html 

http://bilahata.net/hatnya-pryzba/cholovicha-terytoriya/cholovichyj-korin-praktychni-porady.html 

http://bilahata.net/tema/zdorovya/vy-tsikavylysya-budte-zh-mudrymy.html 

http://bilahata.net/tema/zdorovya/narodni-liky-konyushyny.html 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/