Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як податківці Чернігівщини привітали майбутніх першокласників


Вітати майбутніх першокласників з початком шкільного навчання стало вже доброю традицією у колективі Головного управління ДФС в області. Сьогодні ще дошкільнята, а з першого вересня – вже школярі. Значущість цієї події у житті малечі та їх батьків складно переоцінити.

Діти-Чернігів-податківці (1)Це добре розуміють співробітники Головного управління, а тому влаштували для дітлахів справжнє свято. Голова профспілкової організації Василь Толочко розповів майбутнім першокласникам про те, де працюють їхні батьки, розпитав кожного про очікування від школи, підбадьорив добрим словом та побажав відмінних оцінок. На згадку про приємну подію діти залишили у Головному управлінні власні малюнки, на яких зобразили свої мрії та сподівання, а також школу, свою родину, улюблених мультиплікаційних героїв.

Пригощали малечу різноманітними смаколиками, що викликало безліч позитивних емоцій. І, звичайно ж, кожен отримав подарунок до школи.

Діти-Чернігів-податківці (2)

Діти-Чернігів-податківці (3)

Любов КОВАЛЬОВА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/