Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як північний кордон зустрів свято Незалежності


Підрозділи Чернігівського прикордонного загону охороняють державний кордон України з Російською Федерацією та Республікою Білорусь в межах Чернігівської області. Протяжність ділянки відповідальності складає 459 км, з яких 224 – російська ділянка, а 235 – білоруська.

В 2017 році суттєвих змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. Вся ділянка державного кордону в межах Чернігівщини з 2014 року охороняється посилено, а в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Що стосується обстановки на українсько-російській ділянці державного кордону, то вона залишається досить складною та напруженою. Фіксуються випадки вербування громадян України, що перетинають державний кордон.

Прикордонним загоном ведеться постійний моніторинг обстановки та здійснюються заходи щодо нарощування щільності охоронної та оборонної складової на державному кордоні, крім того вдосконалюється інженерне облаштування державного кордону.

На українсько-білоруській ділянці обстановка більш спокійна, з білоруськими колегами підтримуються партнерські добросусідські стосунки.

Загалом з початку року державний кордон України в установленому порядку перетнули 2 млн. 343 тис. осіб та 474 тис. транспортних засобів, не пропущені через державний кордон з різних причин 1068 осіб, в тому числі 216 потенційних незаконних мігрантів та 293 громадянина Росії.

Персоналом загону затримано 92 порушника державного кордону.

Припинено 366 спроб перетину державного кордону по недійсним або технічно несправним документам, 92 – по підробленим документам та 2 – по чужим документам.

До адміністративної відповідальності за правопорушення з прикордонних питань притягнуто 962 громадянина, на яких накладено штрафів на суму більше 464 тисячі гривень.

Протягом року виявлено та вилучено:

29 одиниць зброї;

125 штук боєприпасів;

3,063 кг наркотичної речовини;

0,24 кг психотропних речовин;

Контрабандних товарів на суму майже 1,842 млн. гривень.

В пунктах пропуску вилучено 21 автомобіль, з яких 13 – викрадені в різних країнах.

Підрозділи Чернігівського прикордонного загону готові забезпечити ритмічність пропускних операцій в пунктах пропуску , комфортні умови перетину громадянам и державного кордону протягом вихідних та святкових днів та дотримання правил прикордонного режиму відпочиваючими в прикордонній смузі.

Олександр ДУДКО — начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/