Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як Нацгвардійці спіймали грабіжницю


Нацгвардія - копияДо міліції Чернігова звернулась громадянка, у якої на дитячому майданчику вкрали сумку з документами, гаманцем та мобільним телефоном, інформують у прес-центрі Нацгвардії України.

 

Отримавши повідомлення від чергового міськвідділу міліції, піший патруль у складі начальника наряду прапорщика Юрія Овчаренка та патрульного солдата строкової служби Сергія Лагоденка висунувся за вказаною адресою.

Прапорщик Овчаренко звернув увагу на жінку одягнену в брудний одяг з рваними поліетиленовими пакетами, наповненими старим лахміттям. Жінка привернула увагу патруля тим, що тримала в руках також шкіряну сумку, за описом схожу на викрадену. Побачивши наряд, жінка змінила напрямок руху, намагаючись уникнути зустрічі з правоохоронцями. При затриманні у громадянки було вилучено речі, пізніше впізнані постраждалою.

НацгвардіяВкотре завдяки вмілим та оперативним діям військовослужбовців чернігівської частини Нацгвардії Північного ОТО законним власникам було повернуто майно.

Майор Роман Герасименко.

Фото з військової частини


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/