Понеділок, 19 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як на Чернігівщині триває боротьба з військовими злочинами. Відео


Питання правопорядку та попередження злочинності постійно заслуговують уваги вищого військового керівництва. Вже майже два роки як відновили свою діяльність військові прокуратури у всіх великих містах України. Тож у даний час роботи для служителів «феміди» вистачає.

За час проведення антитерористичної операції, за допомогою оперативно — розшукових заходів були затримані  майже тридцять військовослужбовців з різних куточків країни, що перебували у розшуку.

Останнім часом у військових формуваннях мають місце і поодинокі  випадки щодо злочинів корисливої спрямованості,  але будь-який злочин, безумовно, набагато краще попереджати.

За останній рік кількість військових злочинів в Чернігівському гарнізоні зменшилась, що пов’язано як з об’єктивними чинниками, такими як проведення демобілізації значної кількості військовослужбовців, так і суб’єктивними,  завдяки значному фаховому впливу командирів на підлеглих і належній виховній роботі.

Тож незабаром, завдяки спільній роботі з командирами та начальниками всіх рівнів,  органи військової юстиції зможуть ефективно припиняти злочини у військовій сфері.

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/