Суббота, 18 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Як на Чернігівщині отримують страхові виплати потерпілі на виробництві

Як на Чернігівщині отримують страхові виплати потерпілі на виробництві


Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за 2017 рік йшла мова на нараді з начальниками відділень управління та працівниками відділень, які ведуть роботу по бухгалтерському обліку і фінансових питаннях.

Про це повідомив нашому виданню керівник прес — служби виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Євгеній Медведенко,

На нараді було розглянуто низку питань, у тому числі: про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду та його відділень за 2017 рік та завдання на 2018 рік, дотримання законодавства та нормативних документів Фонду при призначенні та здійсненні матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам, про підсумки роботи служби страхових експертів з охорони праці області за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік, про діяльність робочих органів управління щодо відновлення здоров'я та працездатності застрахованих осіб і потерпілих на виробництві, надання їм медичних та соціальних послуг у 2017 році.

У своєму виступі Володимир Нашиванько, начальник управління виконавчої дирекції Фонду, зокрема, підкреслив, що фінансування витрат, пов'язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг відбувається безперебійно і згідно заяв — розрахунків поданих страхувальниками.

Згідно наданих страхувальниками заяв — розрахунків витрати на всі види допомог за рахунок бюджету Фонду склали за січень – грудень 2017 року — 173,5 млн грн, що на 44,0 млн. грн. (34%) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Забезпечено виплату наступних видів допомог: по тимчасовій непрацездатності — 120,0 млн грн, що складає 69,2% від суми всіх витрат на допомогу та на 31,3 % більше в порівнянні з 2016 роком (91,5 млн грн); по вагітності та пологах — 52,5 млн. грн., або 30,3 % від всіх витрат. В порівнянні з попереднім роком (37,4 млн грн) — збільшення на 40,4 % та на поховання — 929,7 тис. грн., або 0,5 % від всіх витрат.

Збільшення витрат по тимчасовій непрацездатності відбулось по причині збільшення розміру середньоденної допомоги. Так, згідно заяв — розрахунків середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності за 2017 рік склав 135,8 грн, що на 29,9 грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Станом на 1 січня 2018 року відділення здійснюють страхові виплати 3 380 потерпілим на виробництві та членам їх сімей, у тому числі: 3 204 — потерпілі в разі часткової чи повної втрати працездатності та 176 осіб, які втратили годувальника; з них — 300 осіб — потерпілі та утриманці, які тимчасово переселились з Донецької та Луганської областей. Із загальної кількості потерпілих на виробництві в області обліковується: 60 осіб з інвалідністю I групи; 371 — II групи; 1234 — III групи. Загалом 1665 осіб з інвалідністю, що складає 52 % від загальної кількості потерпілих; не визнано особами з інвалідністю — 1539 потерпілих на виробництві.

За 12 місяців 2017 року застрахованим особам потерпілим на виробництві та членам їх сімей відділеннями виплачено 53,2 млн грн, в тому числі — 10,1 млн грн потерпілим — переселенцям. У порівнянні з цим же періодом 2016 року розмір виплачених страхових сум збільшився на 7,5 млн. грн. або на 16,4%.

Отже, зазначив Володимир Нашиванько, управлінням та його відділеннями, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб регіону, в повній мірі забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Проведення відновлювального лікування (реабілітації) застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах у 2017 році було організовано згідно плану розподілу путівок на відновлювальне лікування для управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області в кількості 1182 путівки на суму 14 млн. 191 тис. грн.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи відділень з актуальних питань загальнообов'язкового державного соціального страхування України.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/