Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як і чим треба воювати. Обговорювали це у Чернігові. Фоторепортаж


03У Чернігівському гарнізоні пройшла науково-практична конференція присвячений вирішенню проблемних питань щодо забезпечення Збройних Сил та інших силових структур України сучасною військовою технікою та озброєнням.

У даному заході, який відбувся за ініціативою керівництва Адміністрації Президента України, взяли участь науковці Державного науково-випробувального центру, який вже другий рік базується на Чернігівщині, представники Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Командувань видів  Збройних Сил України, силових міністерств та відомств України, Державного концерну “Укроборонпром”, науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів, підприємств промисловості України, громадських організацій та інші.

11

10

09

Метою конференції стала оцінка сучасного стану робіт щодо створення та модернізації озброєння та військової техніки, відпрацювання пропозицій по подальшим напрямам та шляхам вирішення проблемних питань, а також обговорення результатів виконання рішень науково-практичних семінарів щодо визначення можливості залучення підприємств Чернігівської області до виробництва та імпортозаміщення оборонної продукції.

08

07

06

01За словами фахівців Державного науково-випробувального центру останнім часом у військово-промисловій галузі намітився істотний прогрес. Якщо до початку збройного конфлікту на Сході України у перевірку проходило 2-3 нових зразка техніки чи озброєння на рік, то за 2014-15-й центр виконав більше 70-ти випробувань, і зо два десятки з них — в інтересах антитерористичної операції.

05

04

03За підсумками конференції її учасники ухвалили низку документів, у яких визначити стан робіт щодо створення та модернізації озброєння і військової техніки, а також розробили подальші напрямки роботи та шляхи вирішення проблемних питань.

Підполковник Григорій Мазур. Фото автора


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/