Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як готували на східний фронт вояків із Чернігівщини. ФотоРЕПОРТАЖ


01З Чернігівщини, в зону проведення антитерористичної операції на Сході України вирушили особовий склад мотопіхотного батальйону Збройних Сил України зі штатною зброєю та технікою.

Як повідомив командир підрозділу, його підлеглі повністю забезпечені засобами захисту, військовою амуніцією, зимовим обмундируванням і теплими речами, продуктами харчування. А також за рахунок допомоги волонтерів забезпечені дровами, буржуйками, спальниками, консервацією, та необхідними витратними матеріалами.

07

02

В ході відновлення боєздатності батальйону, волонтери та підприємці Чернігівщини активно долучилися до ремонту автомобільної та військової техніки. Зокрема, фахівці підприємства ВАТ «ТАН» зробили з вантажної автівки справжній броньовик під озброєння його зенітною установкою. Майстри реалізували практично всі прохання військових. Кабіна, двері та паливний бак захистили листовим залізом. На лобове скло та двигун встановили броньовану протикомулятивну решітку. Борти кузова мають подвійну броню з внутрішнім наповненням специфічним матеріалом — транспортною стрічкою і керамікою, що значно підвищує їхній захист. Місця навідника та стрільця зенітної установки теж обладнали  захистом.

03

08

Також волонтери зробили воякам незвичайний подарунок, а саме — лазню на колесах. Використовувати її можна не лише за прямим призначенням, а й для того, аби зігрітися та висушити одяг.

04

09

За словами голови Чернігівської обласної ради Миколи Звєрєва,  спільними зусиллями вдалося повністю забезпечити особовий склад, який вирушає на бойові позиції, усім необхідним майном. Важливо, що військовослужбовцями підрозділу взято «на озброєння» досвід, отриманий ними під час захисту незалежності і цілісності нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції.

05

10

Варто зазначити, що для цього підрозділу це вже друга, поїздка в АТО. Впродовж півроку військовослужбовці батальйону виконували бойові завдання на сході України. Понад три місяці знаходилися в бойовому контакті з незаконними збройними формуваннями в одній з найгарячіших точок АТО поблизу населених пунктів Станиця Луганська та Щастя, що на Луганщині.

06

Військовослужбовців проводжали представники Чернігівського гарнізону, органів виконавчої влади та самоврядування, місцеві жителі, волонтери, духовенство, рідні та друзі. Звертаючись до бійців з напутніми словами, вони побажав їм з честю виконати поставлені завдання і повернутися живими і здоровими.

Вадим МИСНИК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/