Суббота, 10 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як довірливі громадяни попадаються на гачок шахраїв


Прокуратура. За належного процесуального керівництва прокуратури завершено досудове розслідування стосовно 30-річного зловмисника за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (ч. 1 ст. 190 КК України).

Про це повідомили в прокуратурі Чернігівської області.

Слідством установлено, що обвинувачений, маючи умисел на заволодіння грошовими коштами, зареєструвався в мережі Інтернет на всеукраїнському сайті безкоштовних онлайн оголошень «Олх» та розмістив повідомлення про продаж мопеда за ціною 3000 грн, не маючи наміру його реалізовувати.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, отримав від потерпілого 1000 грн завдатку на банківський картковий рахунок, відкритий у ПАТ КБ «Приватбанк», не виконавши при цьому обіцянку переслати покупцю товар.

Наразі обвинувальний акт стосовно винуватця направлено до суду.

В контексті: санкція ч. 1 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/