Пятница, 7 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Як діти-сироти з Чернігова відвідували Менський зоопарк

Як діти-сироти з Чернігова відвідували Менський зоопарк


В Україні зареєстровано понад 73 тисяч дітей-сиріт, це на порядок більше ніж в країнах Європи. З різних причин дітки залишаються без батьків і опіки в різному віці: більше 52,6% з них стають сиротами за рішенням матерів, близько 28% хлопців знаходяться під опікою родичів, приблизно 13,4% діти — з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і не можуть їх виховувати, і тільки 6% можуть бути усиновлені.

Цим діткам не вистачає тепла, того сімейного затишку, про який вони мріють. Саме тому, безліч організацій по всьому світу дарують їм радість і позитивні емоції, щоб хоч якось компенсувати ту батьківську любов, якої вони так потребують.

У Чернігові достатньо компаній, що допомагають дітям, але не так багато, як хотілося б. Деякі з них надають благодійну допомогу матеріально, або організовують розважальні події. Ось, наприклад, ТРЦ МЕГАЦЕНТР, який вже декілька років поспіль проводить різні заходи для дітей з місцевого реабілітаційного центру. Цей рік не став винятком.

30 травня, до Міжнародного дня захисту дітей, співробітники ТРЦ і діти вирушили в Менський зоопарк. Цікаво, що зоопарк міста Мена розрісся з маленького зоокуточка, який організував в своєму будинку місцевий житель, і з часом переріс в приватний зоосад, а потім набув загальнодержавного значення. Сьогодні він займає площу майже 3 га. Тут мешкає близько 560 тварин, більше, ніж 120 видів.

Найбільший інтерес маленьких відвідувачів викликали примати (мавпочки Василь і Ніна), які граються, як діти, а також тигр, лев, бурі ведмеді, бізони, антилопи Німогау, верблюд, крокодили і пітони. Дітлахи різного віку люблять дивитися мультфільми з тваринами і уявляти їх великими, неймовірними, чудовими жителями джунглів, тому вони були в захваті від побаченого в живу і прокоментували поїздку в такий спосіб:

Микита, 8 років:

У зоопарку мені дуже сподобалося, а особливо Дедпул, який приходив з нами гратись

Андрій, 10 років:

Зоопарк мені дуже сподобався, ми дивились на різних тварин, гладили кроликів, але найбільше мені сподобалося їсти полуничне морозиво

Рома, 7 років:

Ухти! Це було круто. Я не зустрічав таких великих ведмедів тільки в мультиках, а ще були дуже смішні мавпи. Було весело

Діма, 13 років:

Я дуже люблю коней і мрію покататися на них, в зоопарку вони всі великі, красиві, а ще я побачив маленького поні, він дуже красивий. Мені сподобалося морозиво і Людина Павук

Судячи з коментарів малечі, поїздка їм дуже сподобалася, а доказом цього було море щасливих посмішок. Здорово, що в Чернігові є, кому дарувати позитивні емоції і незабутні враження таким діткам.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/