Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як далекі вони від народу. Депутати встановили собі захмарні зарплати


Стали відомі прізвища народних депутатів, які 20 жовтня голосували за підвищення своїх зарплат до 40 тисяч гривень.

Законопроект в першому читанні 20 жовтня підтримали 245 депутатів при необхідному мінімумі 226 голосів.

Видання «Спецкор Чернігів» повідомляє, що від Чернігівської області «за» законопроект №5000 про підвищення зарплат у два-три рази проголосували такі нардепи:

dmytrenko


Олег ДМИТРЕНКО
 
– обраний від виборчого округу №210, член депутатської фракції партії «"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

evlahovАнатолій Євлахов − виборчий округ №207, член депутатської фракції партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

kodolaОлександр Кодола − виборчий округ №209, член депутатської фракції Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ». Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

mykytasМаксим Микитась − виборчий округ №206, не входить до складу будь-якої фракції.

berezenko-serhijСергій Березенко −  виборчий округ 205 (Чернігів). Член президії центральної ради партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»,  входить до фракції «Блок Петра Порошенка „Солідарність“.

chernenkoОлександр Черненко − обраний по Загальнодержавному багатомандатному округу від партії »БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" , номер у списку: 21. Член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.


Таким чином, як повідомляє видання «Спецкор Чернігів», голосуючи за бюджет 2017, депутати заодно підняли і свої зарплати в два і більше разів.

Не брав участі в голосуванні Валерій Давиденко – обраний від виборчого округу №208, член депутатської фракції партії «"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Утрималися — Василь Амельченко, Олег Купрієнко, Анна Романова. 

Проголосував «проти» — Валерій Дубіль.

Згідно з документом, з 1 січня 2017 року зарплата голови Верховної Ради може скласти 30 мінімальних зарплат, тобто 48 тис. гривень (зараз з усіма надбавками вона становить близько 20 000 гривень), віце-спікерів − 28 «мінімалок» або 44,8 тис. гривень (зараз близько 15 000), голови комітету − 27 мінімальних зарплат або 43,2 тис. гривень. Посадовий оклад заступників голів комітетів, а також заступників керівників фракцій запропоновано підвищити до рівня 26 мін.з/п або 41,6 тис. гривень, голови підкомітету і членів комітетів − до 25 мін.зарплат або 40 тис. гривень.

Нині середня зарплата народного депутата становить 17,5 тис. гривень.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року розмір мінімальної зарплати, запропонований Кабміном у проекті бюджету-2017, складе 1600 гривень.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/