Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як чоловік вбив свого друга


зброяСуд підтвердив, що пенсіонер, який з переляку вбив незваного гостя, скоїв саме умисний злочин, а не вбивство з необережності.

Прокуратура Чернігівського району довела в суді вину підозрюваного у вбивстві, скоєному 17 березня в селі Деснянка.
Через трагічний збіг обставин свого односельця і одночасно друга з одного пострілу вбив 77-річний місцевий житель.
У ході судового розгляду державний обвинувач навів докази, які беззаперечно доводять вину обвинуваченого у скоєному. За висновком слідства і суду, зробленим на підставі сукупності всіх доказів, чоловіком скоєно саме умисний злочин, а не вбивство з необережності.
Жертву злочинець знав дуже давно, був з ним у приязних стосунках. Того вечора друзі розійшлися після застілля, чоловік провів потерпілого додому, а сам повернувся до себе. Пенсіонер сів дивитися телевізор та побачив, як до нього хтось зайшов. Після невдалих спроб з’ясувати, хто прийшов і чому, злякавшись, господар будинку взяв саморобний обріз та вистрелив у гостя.
Відразу після злочину чоловік намагався поховати труп у себе на подвір’ї, але чомусь передумав. Повернувшись до хати, він усю ніч сам на сам просидів із жертвою і лише на ранок повідомив сусідів про скоєне.
У той же час, за словами засудженого, загиблого він не впізнав і про його особу дізнався лише тоді, коли на місце події прибули правоохоронці.

Чернігівський районний суд обрав найнижчий поріг санкції статті та 25 травня призначив пенсіонеру покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Наталія ЧУСЬ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/