Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як Андрій Тетерук записався в адвокати Валерії Гонтаревої


Як Андрій Тетерук показав свій ідіотізм, захищаючи абсурдні дії Голови Національного банку України.

Народний депутат Андрій Тетерук заявив про те, що саме чинна Голова Національного банку України Валерія Гонтарева за роки свого керівництва стабілізувала фінансово-банківську систему.

Про це він сказав у п`ятницію, 18 листопада, у програмі Савіка Шустера на телеканалі 3s TV під час палкої дискусії навколо ситуації, що скалась сьогодні у НБУ.

Під час телепрограми нардеп від «Опозиційного блоку» Євген Мураєв оприлюднив матеріали прослушки заступника Гонтаревої, яка виводить гроші за межі України, допомагає «вирішити питання» російським банкам.

До того ж на своїй сторінці у Facebook Мураєв написав:

— Материалы прослушки заместителя Гонтаревой, которая без тени смущения выводит деньги, помогает «решить вопросы» российским банкам, которые якобы принципиально изгоняются из Украины" вместе с бизнесом, содействует мухлежу вокруг оценочной стоимости объектов и подтасовывает Фин отчетность для МВФ, показывает неприятную изнанку «стабильности», — заявив Мураєв.

Нарикінці передачі, коли Савік Шустер надав слово Тетеруку, останній обвинуватив Шустера в «настроюванні людей проти влади», а про Гонтареву сказав, що вона працює досить добре і навпаки стабілізувала грошово-банківську систему (Тетеруку здалося, мабуть, що Гонтарева з 8 грн зробила 4 у співвідношенні до долара). До речі, всю програму чомусь нардеп Тетерук посміхався, незважаючи на те, що в студії обговорювали досить серйозні теми. Тож складалося враження, що Тетерук ніби наковтався ідіотських пилюль, принаймні він так був схожий весь час на... ідіота.

Нагадаємо, що у свій час Андрій Тетерук пройшой вишкіл у російській військовій розвідувальній школі, а пізніше був командиром розвідувальної роти в РФ.

Валерія Гонтарєва ще раніше, до президентства Порошенка, була головою казначейства в українській філії французького Société Générale. Гонтарева займалася структуруванням угод із залучення фінансування для розвитку бізнесу Roshen Петра Порошенка у Росії.

Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко заявив наприкінці лютого 2016 в інтерв'ю, що «НБУ є ініціатором економічних ризиків та біди для України». НБУ за час керівництва Гонтаревої ліквідувало понад 80 банків з активами майже 400 млрд грн., з яких Фонд гарантування мав виплатити 70.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/