Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Я люблю тебе, Україно! Податківці Чернігівщини провели конкурс

Я люблю тебе, Україно! Податківці Чернігівщини провели конкурс


З нагоди Дня Конституції України у колективі Головного управління ДФС у Чернігівській області провели тематичну фотовиставку-конкурс на тему «Я люблю тебе, Україно!».

На виставку було представлено дев’ять колективних робіт, оформлених у колажі. Презентація та конкурс проходили в урочистій атмосфері.

У яскравих та наповнених духом патріотизму фотоматеріалах, представлені історичні та мальовничі куточки рідної землі. Роботи відображають неповторну красу, безмежні краєвиди, любов до нашої України, а також гордість за приналежність до неї.

Безперечно, у конкурсі перемогли всі учасники. Проте, кращими були визнані роботи таких підрозділів: управління податків і зборів з фізичних осіб, управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем, сектору боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, сектору охорони державної таємниці, технічного та криптографічного захисту інформації, відділу матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури, управління аудиту та оперативного управління.

Учасники фотоконкурсу отримали не лише задоволення від колективної праці, а й солодкі подарунки.

Любов Ковальова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/