Пятница, 5 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Визначені переможці обласного конкурсу «Кращий вихователь року»


28 квітня у приміщенні Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м.Чернігів, вул.Толстого, 110-а) відбувся заключний етап обласного конкурсу «Кращий вихователь року» серед педагогічних працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Цей захід проводиться Службою у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації 12 років поспіль, з часу заснування його учасниками та призерами стали більше 90 фахівців.

Його метою є удосконалення ефективності виховного та реабілітаційного процесів, підвищення професійного рівня педагогічних працівників та обмін досвідом.

Цього року вихователі змагалися у номінаціях «Виховуємо патріотів» та «Європейські горизонти», а психологи демонстрували свої вміння та навички у проведенні корекційно — відновлювальних занять у номінації «Психологічна допомога».

Конкурс проводився в два тури.

У ході І туру (заочного) учасники презентували власний досвід роботи, практичні здобутки та напрацювання, під час ІІ туру (очного) – фахову майстерність на прикладі конкретних заходів та майстер-класів.

Журі конкурсу (представники Служби у справах дітей облдержадміністрації та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського), переглянувши конкурсні роботи, визначило трьох переможців із дев’яти учасників, а саме:

— у номінації «Виховуємо патріотів», Мельниченко Наталію Володимирівну, вихователя центру соціально-психологічної реабілітації дітей (с. Хмільниця);

— у номінації «Європейські горизонти», Тарасенко Ярослава Костянтиновича, вихователя Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

— у номінації «Психологічна допомога», Данилець Олену Іванівну, практичного психолога Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Переможцям вручено подарунки та грамоти Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації, а всім учасникам заходу оголошені подяки.

За інформацією Служби у справах дітей облдержадміністрації


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/