Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Вирубили незаконно 11 дубів — завдали збитків на 60 тис. грн

Вирубили незаконно 11 дубів — завдали збитків на 60 тис. грн


За участі прокурора господарський суд зобов’язав лісокористувача відшкодувати майже 60 тис грн збитків, завданих незаконною вирубкою дерев на Чернігівщині.

За інофрмацєію прокуратури Чернігівської області, структурними підрозділами приділяється особлива увага питанням протидії правопорушенням у сфері лісокористування та стягнення заподіяних державі збитків.

Згідно норм Лісового кодексу України, організація і забезпечення охорони та захисту лісів, зокрема від незаконних лісопорубок, покладається на постійних лісокористувачів.

Як з’ясувалося, в межах земельної ділянки лісового фонду, наданої в користування одному з лісокористувачів на території Кархівської сільської ради Чернігівського району, здійснено вирубку 11 дубів.

Вказаними діями завдано майже 60 тис. грн збитків згідно розрахунку спеціалістів Держекоінспекції у Чернігівській області.

Тож з метою відшкодування шкоди, прокуратурою направлено позов до суду.

За активної участі прокурора, судом визнано факт порушення лісокористувачем вимог природоохоронного законодавства та констатовано неналежне виконання відповідачем обов’язку щодо здійснення заходів з охорони лісів від незаконних рубок.

Як результат, рішенням господарського суду м. Києва позов прокурора задоволено у повному обсязі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/