Вторник, 18 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Видатний письменник став справжнім козацьким полковником


Відомий український письменник, перекладач, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України та заступник головного редактора газети «Деснянська правда» Сергій Дзюба став козацьким полковником. Таке рішення ухвалили в МГО «Козацтво Запорозьке».

Сергій Дзюба (на презентації)Посвідчення підписав гетьман Дмитро Сагайдак. Чернігівський козачий округ очолює Валерій Колоша – знаний аграрій і меценат, депутат обласної ради.

Сергій Дзюба – служив в армії, нині – офіцер запасу. Автор книг «Життя між кулями» та «Замінований рай» про українських миротворців. Саме за книжку нарисів «Замінований рай», як публіцист року, відзначений премією Державного комітету телебачення та радіомовлення України ім. В’ячеслава Чорновола. Тепер пише про нинішню війну – матеріали друкуються в газеті «Деснянська правда» та в інших українських і закордонних ЗМІ.

МГО «Козацтво Запорозьке» відоме своєю патріотичною діяльністю. Зокрема, Валерій Колоша постійно допомагає українським бійцям.

Віталій Леус


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/