Воскресенье, 11 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Встановлювати тарифи повинен професійний орган, а не місцеві ради


Нещодавно ми опублікували матеріал "Комунальні тарифи незабаром встановлюватиме місцева влада", в якому фахівці висловлюють свою точку зору на порушені актуальні процеси. Протилежний свій погляд висловлює експерт Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR) Карел Хірман.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передасть місцевим органам влади права на встановлення тарифів на тепло, гаряче водопостачання і водовідведення.

Встановлювати тарифи повинен професійний і незалежний орган. Місцева влада не має ні розробленої методики, ні достатньої кількості персоналу.

Тарифи можуть стати предметом політичних маніпуляцій і непрозорих місцевих інтересів. Крім того, це рішення не створює стійких умов для роботи теплокомуненерго.

Нововведення незрозуміле для великих іноземних інвесторів у сфері центрального опалення. Для мінімізації ризиків необхідно, щоб рішення місцевої влади підлягало схваленню регулятора – НКРЕКП.

VoxConnector, спеціально для bilahata.net


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/