Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг зібрав своїх прихильників


Традиційно в квітні Бахмацький районний дитячо-молодіжний клуб «Гармонія» збирає прихильників легкої атлетики на Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг «Бахмацьке свято бігу». Цьогоріч відбулося 29-те таке свято.

Серед учасників та гостей було багато титулованих спортсменів із багатьох куточків нашої країни, а також приємно, що з кожним роком до пробігу долучається все більше аматорів. Радує також, що свято бігу набуває популярності серед жителів, які приходять не тільки підтримати спортсменів, а й самі беруть участь у забігах. Понад 200 учасників долали дистанції – 6 км, три кілометри та 500 метрів.

Приклад для молоді демонструють учасниці групи «Здоров’я», що діє при ДМК «Гармонія» на базі районного Будинку культури. Торік надихала школярів власним прикладом заступник директора Бахмацької центральної бібліотечної системи по роботі з дітьми Любов Карпич. Цього року Любов Павлівна не тільки долала дистанцію сама, а й палко вболівала за онуку, яка приїхала з Києва – відпочити у бабусі на канікулах. І хоча юній киянці не вдалося цього року стати першою, але жагу до перемоги має незбориму, тож, можливо, наступного року привітаємо її з успіхом.

А працівники центральної районної бібліотечної системи біля стійки реєстрації учасників організували цікаву виставку літератури про спорт, пропонуючи всім отримати додаткові знання з книг та пропагуючи здоровий спосіб життя.

Традиційно, вже чотири роки, на свято до Бахмача приїздять члени спортивного клубу «Науковець» із Києва.

– Цього року погода не підвела, – говорить призерка забігу на 6 км, викладач університету імені Бориса Грінченка, член СК «Науковець» Тетяна Селяник. – Минулі роки завжди дощило, а сьогодні було комфортно бігти.

Разом із членами «Науковця» прибув і найменший учасник змагань – торік та в цьому році – трирічний киянин Артем Косик.

Загалом свято вдалося на славу – як завжди, з безліччю призів та нагород, смачним пригощанням та незабутніми враженнями. З кожним роком його масштаб зростає завдяки всім, хто допомагає у проведенні заходу. Тож спільні зусилля влади, депутатів, спонсорів, любителів спорту, просто небайдужих людей вилилися в справжнє свято спорту, де панували чудова спортивна конкуренція та азарт. Бігом, за здоров’ям!

Наталія КОРЕНЬ, м. Бахмач, Чернігівщина


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/