Вторник, 2 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Всеукраїнська культурологічна акція «Правда Жива»

Всеукраїнська культурологічна акція «Правда Жива»


Хорова капела «Почайна» Національного університету «Києво-Могилянська академія» щорічно проводить Всеукраїнську культурологічну акцію «Правда Жива».

В основу проведення акції покладено звернення до проблем Голодомору засобом всенародного прослуховування історично правдивого видатного твору поета Василя Юхимовича та композитора Олександра Яковчука симфонії реквієм «Тридцять Третій».
Твір неодноразово виконувався в багатьох містах України та за кордоном.
У ці скорботні осінні дні загальнонаціональної жалоби просимо долучитися до прослуховування життєстверджуючого твору про непоборність та силу нашого народу.
Дивіться дві частини цієї акції:
друга частина симфонія реквієм «Тридцять третій»
Твір був виконаний під час проведення Всеукраїнської культурологічної акції «Правда Жива» в місті Полтава в 2008 році.
Виконавці:
Полтавський симфонічний оркестр, Хорова капела «ПОЧАЙНА» Національного університету «Києво-Могилянська академія», камерний хор Гілея. Диригент Олександр Жигун.
Є можливість прослухати перше виконання симфонії реквієма в аранжуванні лауреата Державної Шевченківської премії Віктора Степурка, що відбулося в Національному будинку органної та камерної музики України в 2003 році, на офіційному каналі хорової капели «Почайна»НаУКМА.
З метою донесення інформації про акцію «Правда Жива» до широкого кола слухачів, а бажано до кожної української родини, просимо проінформувати своїх друзів, родичів, знайомих всіма можливим засобами. Правда потрібна всім!
Від хорової капели «Почайна» НаУКМА Олександр Жигун.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/