Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Все тільки починається…


Prezentaciya23 – 24 червня для 18 активістів громадського руху «Вільний Чернігів» проведено семінар-практикум «Стратегічне планування». Девіз заходів ? «Все тільки починається». Під час семінару учасники визначилися з місією своєї подальшої діяльності: «Динамічно та гармонійно розвивати вільне місто Чернігів за участю усіх мешканців міста!»

Обговорені перспективи розвитку Чернігова на найближчі п’ять років та основні напрямки діяльності руху. Серед інших напрямків запропоновані й такі:

  • група «Кольори та символи». Поширення серед жителів державних прапорів, жовто – блакитних  стрічок, патріотичні малюнки та графіті на парканах та підземних переходах.
  • група «Відкритий Університет». Просвіта чернігівців з питань місцевого самоврядування, державних органів влади, економічного/соціального/культурного розвитку м. Чернігова.
  • група «Виборчі ініціатива». Просвіта та активізація виборців до парламентських та місцевих виборів. Навчання членів ДВК, ОВК та офіційних спостерігачів від ЗМІ.
  • група «Інформаційний супровід». Інформування чернігівців про діяльність громадського руху «Вільний Чернігів».

Важливим фактом є те, що усі витрати з організації семінару (оренда приміщення, роздаткові матеріали, харчування, проїзд/проживання та гонорар тренера) було сплачено за кошти активістів руху.

Тренером семінару був Руслан Краплич, фундація ім. князів – благодійників Острозьких  (м. Рівне). Руслан є родоначальник громадського сектору України.

Максим ПИШНЯК

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/