Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Вперше у топ-10 лідирує україномовна пісня

Вперше у топ-10 лідирує україномовна пісня


ТОП-10 кліпів українських артистів в 2018 році: в фаворитах дебютанти Kazka і Maruv, а Винник і Вакарчук за бортом. Відеокліпи.

Кращі співак і співачка за однією з основних музичних версій України Олег Винник і Настя Каменських не попали до хіт-параду найпопулярніших кліпів українських артистів в YouTube за 2018 рік. Крім цього до десятки не потрапила найпопулярніша рок-група країни «Океан Ельзи» — незважаючи на те, що ця група вже втретє зібрали повний стадіон, а от кількість переглядів їх кліпів невелика.

Зате в ТОП-10 на перших двох місцях виявилися виконавці, які з'явилися лише рік тому. Йдеться про групу Kazka, чий кліп на пісню «Плакала» набрав найбільшу кількість переглядів цього року серед українських артистів — 84,7 млн.

А на другому місці — Maruv з кліпом на пісню Drunk Groov — 70,2 млн переглядів.

Лідери двох минулих років гурт «Время и Стекло», у якого кількість переглядів обидва рази перевалювало за сотню мільйонів, на цей раз виявився лише на четвертому місці з піснею «Е, Бой».

Ще один лідер подібного хіт-параду 2016- го року Монатік посів третє місце з кліпом на пісню «Глибоко ...», яку він заспівав разом з Надєю Дорофеєвою.

Замикає першу п'ятірку Світлана Лобода зі своїм хітом «Хлопець».

Цікаво, що вперше в історії цього хіт-параду перше місце посіла пісня українською мовою і, також вперше, в десятку потрапила композиція англійською — вона посіла друге місце. Всі інші — російськомовні.

Ще один нюанс у тому, що в ТОП-10 відразу чотири артисти потрапили з двома піснями. Це — Світлана Лобода з кліпами «Хлопець» і SuperSTAR, Макс Барських з «Зроби голосніше» і «напівроздягнені», Монатік з «Те, від чого без розуму» і «Глибоко», а також Надя Дорофєєва. Також в десятку потрапила Оля Полякова з кліпом на пісню «Королева ночі» — у неї восьме місце.

Присутність даних зірок в цьому хіт-параді можна пояснити тим, що всі вони, в більшій чи меншій мірі популярні за межами України. А також те, що у більшості з них основна маса шанувальників, це молоді люди, які є основною аудиторією YouTube. Саме з цієї причини в десятці немає того ж Винника або Вакарчука у яких більш вікова аудиторія.

Kazka – Плакала - 84,7 млн переглядів

MARUV & BOOSIN — Drunk Groove - 70,2 млн переглядів

MONATIK & Надя Дорофеева – “Глубоко...”- 43,1 млн 

переглядів

Время и Стекло — Е, Бой - 42,3 млн переглядів

LOBODA — Парень - 40,8 млн переглядів

Макс Барских — Сделай громче - 25,4 млн переглядів

Оля Полякова — Королева Ночи - 24,7 млн переглядів

MONATIK — То, от чего без ума - 20,7 млн переглядів

Макс Барских — Полураздета (саундтрэк к фильму «Секс и ничего личного») - 15,2 млн переглядів


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/