Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Воротарці, яка зазнала травм, вручили у чернігівській лікарні подарунки


12 травня голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович спільно з народним депутатом України Сергієм Березенком та головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем відвідали Чернігівську обласну лікарню, де провідали воротаря команди «Родина-Ліцей» з Костополя Аллу Герасимчук, яка проходить лікування у одному з відділень лікарні.

Про це повідомили в Чернігівській обласній федерації футболу.

Футболістка отримала травму під час гри між командами «Єдність» (Плиски) та «Родина-Ліцей» (Костопіль), яка проходила на стадіоні села Плиски Борзнянського району 29 квітня цього року. До речі, комфортне лікування спортсменки забезпечив головний лікар Чернігівської обласної лікарні Андрій Жиденко.

Сергій Березенко, Геннадій Прокопович, Валерій Куліч та Андрій Жиденко спілкуються з футболісткою

Відвідувачі поцікавилися станом здоров’я Алли та згадали той напружений момент матчу, коли дівчина, захищаючи ворота своєї команди, зіткнулася з нападником суперниць. Сергій Березенко від імені президента Федерації футболу України Андрія Павелка презентував юній футболістці комплект футбольної форми та інші цінні подарунки.

У невеликій палаті було затісно від кількості відвідувачів, але ніяковість і розгубленість юної костопільчанки від уваги до неї зникла разом з першими посмішками гостей. А загальна фотографія передала теплу атмосферу зустрічі.

На першому фото: голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович і футболістка Алла Герасимчук


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/