Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Вони захищатимуть свою Батьківщину! Фоторепортаж із Чернігова


10В Чернігові, під гаслом «Ми будемо захищати свою Батьківщину!» – відбулося прийняття Військової присяги громадянами України, які добровільно вирішили стати на захист своєї Батьківщини.

Привітали мобілізованих «призовників» рідні, близькі й друзі. Зі словами вдячності за патріотизм і мужність звернулися до нового поповнення українського війська народний депутат України Владислав Атрошенко, Чернігівський обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін, представники органів місцевого самоврядування та інші гості.

1

 

12

— У нелегкий час для країни Ви показали приклад відданості своїй Батьківщині, я впевнений у Вас, і вважаю, що разом ми подолаємо усі труднощі і виконаємо поставлені завдання. Будьте гідними звання військовослужбовця Збройних Сил України. — наголосив у виступі обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін.

4

 

13

Наприкінці урочистої частини настоятель Храму Святого Архістратига Михаїла протоієрей Іван Ярема традиційно освятив військовослужбовців та благословив їх на військову справу.

7

 

14

Святковий захід завершився концертом артистів та показовим виступом оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

8

 

 

15

Загалом з Чернігівщини захищати свою країну прийшли понад 4 тисячі чоловіків. Це, в переважній більшості, офіцери, прапорщики і солдати у відставці. Також є люди, які не служили в армії й ніколи не брали до рук зброю. З ними проводяться необхідні заняття та підготовка до бойових дій у визначеному нормативними актами режимі.

3

Всі мобілізовані «призовники» налаштовані на краще – ніхто не хоче війни, але, за необхідності вони готові до неї. Вони зізнаються, що в Україні зараз немає різниці між заходом і сходом, півднем і північчю, допомога надходить звідусіль, адже кожен розуміє – Батьківщина одна і її треба захищати.

11

— Ніхто не має права ображати нашу країну, незалежність якої наші діди і прадіди вибороли роками, – каже військовослужбовець В’ячеслав Хардіков. – Україна ніколи не зазіхала на території сусідів, хоч там проживає чимало українців. Ми – самовизначений народ і маємо право вирішувати свою долю самі.

За інформацією Регіонального медіа-центру м. Чернігів


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/