Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Волиняни завершили театральний фестиваль у Чернігові. Відео


29 березня завершився XXIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» що проходив з 17 березня в Чернігові. 

В цей останній фестивальний вечір на чернігівській сцені була представлена безсмертна шекспірівська комедія «Приборкання норовливої» у виконанні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. Експресивність та жвавість виконавців, їхні прямі звернення безпосередньо до глядачів з перших же хвилин захопили переповнену глядацьку залу, зробили її активним співучасником стрімкого театрального дійства. Осучаснений несподіваними репліками, класичний текст шекспірівського твору зазвучав на диво сьогоденно, знаходячи зворотній відгук глядачів. Шекспір був би здивований, якби почув, що розмір посагу може визначатися в євро чи доларах, а переконливим аргументом у суперечці стали авіаносець і підводний човен. Глядачі радо сприймали емоційну гру акторів та вибухові пристрасті, що вирували в стихії комедії дель-арте, стоячи аплодували по завершенню вистави, дякуючи волинянам за розвагу.
театр волинь (1)Вітаючи творчий колектив з успішним виступом, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко вручив директору Волинського театру Анатолію Гливі Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі»–2016, а художній керівний нашого театру Андрій Бакіров передав режисеру-постановнику вистави Петру Ластівці пам’ятні сувеніри.
Під звуки урочистих фанфар голова оргкомітету фестивалю оголосив про закриття ХХІV-го Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі», висловив подяку усім його учасникам і окремо – шанувальникам театру, які своєю присутністю в залі, бурхливими оплесками підтримували кожну виставу фестивальної програми.
Ось і закінчився ХХІV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», який цьогоріч видався найдовшим за всю історію чернігівських фестивалів. Одинадцять театральних колективів з України, Білорусі, Польщі виявили бажання взяти в ньому участь, чим підтвердили його престижність і авторитетність в мистецькому житті країни. Щиро вдячні усім їм за творчі роботи, представлені на фестивалі, подаровану чутливому чернігівському глядачеві можливість спілкування зі справжнім високим мистецтвом театру.
Будемо разом чекати на нові зустрічі і готуватися до проведення на гідному рівні ювілейного ХХV-го Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі».Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/