Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Влада робить «спеціально» помилки для боротьби зі «Свободою»


6 жовтня 2015 року Центральна виборча комісія надіслала листа щодо зняття очільника Чернігівської обласної «Свободи» Андрія Міщенка зі змагання за посаду міського голови Чернігова.

Причиною є те, що кандидата від «Свободи» під час прийняття документів оператор територіальної комісії «помилково» зареєстрував самовисуванцем. Відповідно, ЦВК вбачає в цих діях порушення… з боку кандидата-свободівця та хоче усунути його від участи у виборах очільника обласного центру.

Своєю чергою, Андрій Міщенко розцінює це як перешкоджання у веденні політичної діяльності:

Зараз влада робить усе для того, аби не дати «Свободі» нормально вести виборчу кампанію. Фактично увесь час наші лідери змушені ходити на допити і суди, а не зустрічатися з виборцями чи організовувати публічні заходи. До того ж, нині під арештом і судами перебуває низка кандидатів у міські голови та перших номерів списків до міських та обласних рад. Ба більше, через надумані причини виборчі кмісії відмовляють «Свободі» в реєстрації кандидатів. Зокрема, наведу приклад Кам’янця-Подільського, де свободівцям довелося в суді відстоювати право на участь у виборах.

Вочевидь, у особах представників «Свободи» вбачають сильних суперників, а тому з нами змагаються не чесною політичною боротьбою, а судовим та адміністративним тиском. Але запевняю, що нас це не зупинить на шляху до становлення української України, адже «Свобода» – вірний щит нації!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/