Вторник, 29 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Віру в обіцянки голови ОДА торфовидобувники вже втратили

Віру в обіцянки голови ОДА торфовидобувники вже втратили


Торфовидобувники Чернігівщини готуються втретє вийти під стіни Чернігівської ОДА. Цього разу вірити обіцянкам голови ОДА не збираються, а вимагають конкретних дій!

Торфодобувники обіцяють зайти в приймальню Андрія Прокопенка і знаходитимуться там, доки той не зв’яжеться з профільним міністром як і обіцяв ще місяць тому. 

«Ми хочемо, щоб пан Прокопенко нарешті повернувся обличчям до Ірванцівського та Смолинського торфозаводів, до тих людей, які самі створюють робочі місця, які дають додану вартість і наповнюють бюджети, — публічно звернувся на адресу голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка керівник профспілки ДП «Чернігівторф» Андрій Страхов. – Якщо до понеділка питання відставки незаконно призначеного в.о.директора ДП «Чернігівторф» пана Слуценка не буде вирішене, з понеділка торф’яники зайдуть в Чернігівську ОДА і сидітимуть там доти, доки наше питання не вирішать».

Голова профспілки торфовидобувників Чернігівщини також звернувся до політичних сил за підтримкою.

«Ми просимо  партії, які йдуть на вибори, підтримати нас, тому що —це наші робочі місця і стабільність, а не той критичний стан, до якого довели галузь чиновники. Ми за Україну і людей, які в ній працюють, а за кого ці «слуги народу»?», - запитав він.

Нагадаємо, це вже втретє працівники торфозаводів пікетують Чернігівську ОДА. Перший пікет шахтарі провели наприкінці березня, другий – в липні. Обидві акції носили мирний і попереджувальний характер.

Під час останнього походу торфовидобувників під стіни ОДА її голова Андрій Прокопенко пообіцяв зв’язатися з профільним міністром і вирішити питання.

Разом із тим пан Прокопенко відкинув запропоновану кандидатуру торфозаводів, так і не пояснивши причин.

До цього часу в ОДА не розробили жодної програми підтримки місцевих енергоресурсів, а виконуючим обов’язки ДП «Чернігівторф» залишається людина, яку шахтарі звинувачують у неодноразових спробах закрити філії з метою подальшого продажу майна «з молотка».

Голова профспілки ДП «Чернігівторф» заявляє: якщо до понеділка керівник ОДА Андрій Прокопенко не виконає того, що обіцяв раніше, то в у понеділок об 11.00 торфовидобувники будуть в нього.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/