Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Військово-патріотичний квест-подорож: «Екскурсія армійськими стежками»


Говорити про війну з дітьми потрібно, а ще потрібніше — говорити з ними про мир.

В обласній літній школі для обдарованих та талановитих дітей на базі дитячого табору «Юний турист», що у селі Количівка Чернігівської області, триває друга зміна національно-патріотичного профілю.

Тут дуже гамірно та весело: драгонботи, навчальні стрільби в тирах і військовий квест — діти від такого літа у захваті.

Говорити про мир-5Відповідно до плану роботи літньої школи одне із занять, яке називалося: Військово-патріотичний квест-подорож: «Екскурсія армійськими стежками» провів завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Чернігівській області Альберт Черешко.

Говорити про мир-6У гостях у шкільних лідерів, які відпочивають у літній школі для обдарованих дітей в другу зміну, бійці полку «Азов» і кадрові військові Збройних сил України. Хоча «відпочивають» для цих юних активістів — не зовсім правильне слово. Тактична медицина, евакуація пораненого з поля бою, розбірка-збірка автомату і стрільба з гвинтівки — таку програму «відпочинку» організували дітям АТОвці

Говорити про мир-7Аби умови дитячого табору наблизити до екстремальних, учасників військово-патріотичного квесту перед виконанням завдань на швидкість дезорієнтують.

«Хлопці — 15 обертів навколо себе, дівчата – 10, а потім ще 7 присідань. Очі не закривати! А потім 10 секунд прицілитися і вистрілити!» — наказували інструктори.

Говорити про мир-9Бійці кажуть — досвід, який вони передають дітям, може знадобитись не тільки на війні.

У заході також взяв участь капітан Юрій Літковець. До дітей він приїхав зі своїм бойовим побратимом, який уже встиг стати легендою українського війська — захищали країну вони разом. І цей бойовий побратим – пес на ім’я Рем.

Говорити про мир-10Захищати країну вони разом поїхали з Криму. Юрій Літковець за свою мужність нагороджений не одним державним орденом.

Після проведених змагань на переможців чекали заслужені нагороди. Діти були задоволені.

Говорити про мир-12«Все дуже сподобалось, все цікаво — екстремальні умови, паніка, і ти не знаєш, що робити. ТакО, такО — цікаво», − зазначила Марина Меднікова.

А Дмитро Тимошенко підкреслив: «Щось подібне вперше нам проводять, сподобалось абсолютно все».

Говорити про мир-14На знак подяки діти підготували невеличкий концерт для бійців. А ще вони намалювали малюнок, на якому зображений воїн з променем світла у пітьмі і назвали його «Воїн світла». Всі діти підписалися на ньому. Цей малюнок Юрій Літковець пообіцяв передати нашим морякам в Одесу і дотримав свого слова.

Говорити про мир-17

 

Говорити про мир-18

За інформацією Сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичої операції у Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/