Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Військові з Чернігівщини розповідають правду про воїнів АТО


2 (2)Військові журналісти регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Чернігів) подарували до бібліотеки місцевого підшефного ліцею № 22 кілька примірників книги «Вклоняємось доземно українському солдату».

Збірка розповідей про подвиги українських військовослужбовців видана колективом колективом Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія».

Начальник медіа-центру оборонного відомства розповів школярам як писалася ця книга, про що в ній йдеться та де її можна ще побачити.

3 (2)

— Це видання вже розповсюджене по бібліотеках Сіверського краю. Тепер, ця книга, надходитиме до навчальних закладів Чернігівщини, — повідомив підполковник Вадим Мисник. — Вона стане своєрідним посібником для учнівської молоді, оскільки вони беруть активну участь у волонтерському русі, допомагаючи військовослужбовцям, які боронять державу на Сході України.

1 (2)

В свою чергу школярі передали військовим журналістам, котрі регулярно їздять в зону проведення АТО на Донбас, своєрідну гуманітарну допомогу. Зокрема, предмети особистої гігієни, шкарпетки, вологі серветки тощо.

Віктор Ануфрієв


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/