Четверг, 26 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Військові навчання не впливатимуть на курортний сезон в Бердянську

Військові навчання не впливатимуть на курортний сезон в Бердянську


Курортний сезон в Бердянську не відміняється: військові навчання абсолютно безпечні та не впливатимуть на якість відпочинку.

Інформація ВМС України щодо попередження про закриття районів Азовського моря з 01.06.2018 по 01.09.2018р. для проведення зенітно-ракетних стрільб та артилерійської стрільби внесла занепокоєння серед відпочивальників щодо безпечності перебування у Бердянську. Як відзначають фахівці, подібні навчання проходять вже третій рік поспіль, вони абсолютно безпечні для мешканців та гостей Бердянська. Це планові навчання і, як і у попередні роки, вони не впливатимуть на проведення курортного сезону 2018 року в Бердянську.

— Міська влада звертається до громадян та ЗМІ з проханням не поширювати тривожні чутки. Курортний сезон в Бердянську не відміняється: військові навчання не впливатимуть на його проведення та абсолютно безпечні для відпочивальників та мешканців міста, — підкреслює секретар міської ради Олексій Холод.

Він відзначив, що розповсюдження такої викривленої інформації є спланованою акцією антиреклами відпочинку в Бердянську.

— У нас є інформація, що у кількох місьцях вже розклеєні оголошення про небезпечний відпочинок у Бердянську через проведення навчань. Навчання проходять вже третій рік і лише у 2018-му виник нездоровий ажіотаж. Наголошую ще раз — відпочинок у Бердянську безпечний! — зазначив Олексій Холод.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/