Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Військові музиканти з Чернігова − на фестивалі «Червона рута» у Маріуполі


IMG_2079В рамках проведення  Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» у Маріуполі та з нагоди Дня міста, на Театральній площі міста виступив Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України з Чернігова під керівництвом підполковника Олександра Шевчука.

Маріупольці завжди раді музикантам, особливо військовим, котрі несуть справжні позитивні емоції та вселяють впевненості, що вони не єдині, з ними вся Україна.

IMG_2079

IMG_208219 вересня патріотичні українські пісні заспівали солісти ВМЦ, в тому числі й членкиня суддівської ради фестивалю «Червона рута», заслужена артистка України – Марина Гончаренко. Серед інших творів вона заспівала й гімн фестивалю, славнозвісну однойменну пісню Володимира Івасюка. Слід зазначити, що 13 вересня виповнилася 45-та річниця першого виконання цієї пісні.

IMG_2105

IMG_2089Денний виступ — не єдиний концерт військових музикантів у Маріуполі. Увечері, в одному з найбільших будинків культури (БК металургів) відбулася концертна програма, де лунала сучасна світова та українська популярна музика.

IMG_2094

IMG_2088Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України – це військовий професійний колектив, призначений засобами музичного мистецтва та художнім словом сприяти активному військово-патріотичному, культурному та естетичному вихованню особового складу військ, підтриманню його високого морально-бойового духу; пропагувати українське національне мистецтво, гідно представляючи національну культуру та її військово-патріотичну тематику в Україні та за її межами.

IMG_2095

IMG_2085Колектив постійно приймає участь у підтримці українських військовослужбовців, що перебувають на передовій у зоні АТО і на рахунку центру вже десятки проведених концертів та творчих виступів для наших захисників.

Олександр МАЙШЕВ, член Національної спілки журналістів

Джерело


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/