Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Відзнаки Президента України отримали двоє податківців з Чернігівщини


З нагоди Дня Незалежності двох співробітників податкової міліції нагороджено відзнаками Президента України.

Про це повідомили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Відзнаки Президента України «За участь в Антитерористичній операції» отримали полковник податкової міліції Станіслав Петрик та майор Ігор Луценко. Нагородження відбулось під час заходів до Дня Незалежності України, що проходили у Головному управлінні ДФС в Чернігівській області.

Ще 25 співробітників нагороджені відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України — нагрудним знаком «Учасник Антитерористичної операції». Усі вони захищали економічні інтересі на Сході країни у складі спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом».

За вагомий особистий внесок у розвиток фіскальної служби та високі професійні досягнення Почесні грамоти Чернігівської обласної ради отримали керівники ведучих підрозділів Олена Пустовойт, Анатолій Пашко та Руслан Астапенко. Подяки від начальника Головного управління вручили 28-ми співробітникам, що мають високі показники у діяльності. Ще один приємним моментом стало присвоєння 19-ти працівникам фіскальної служби області спеціальних звань.

Святкову та піднесену атмосферу підтримали музиканти, які своїми неперевершеними виступами додали позитивних емоцій.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/