Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Відтепер будь яка зима не злякає засуджених на Чернігівщині


Одним з важливих напрямків життєдіяльності установ виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області в осінньо-зимовий період є якісне проведення заготівельної кампанії урожаю 2015 року.

Завдяки злагодженим діям та господарницькому підходу 6 установ виконання покарань Чернігівської області в повному обсязі завершили заготівлю картоплі та овочів.

Так, пенітенціарні заклади вже мають у своїх сховищах майже 140 тон картоплі, 11 тон моркви, 10 тон буряку, 12 тон цибулі та майже 15 тон солінь.

DSC_0040Останнім завершальним етапом стане заготівля 54 тон капусти.

Морозна або сира зима – в будь-якому випадку сильний стрес для організму. Короткий світловий день і холод викликають зниження стійкості організму до хвороб, зниження імунітету. DSC_0034Все це безперечні ознаки нестачі вітамінів. Чудовий спосіб забезпечити організм вітамінами – збільшити в раціоні частку овочів. Установи виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області готові використовувати овочі в раціоні харчування засуджених.

Ксенія ІСАЄНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/