Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Відомий психіатр Марк Голстон зібрав воєдино всі секрети щаслиивх пар

Відомий психіатр Марк Голстон зібрав воєдино всі секрети щаслиивх пар


ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИЙ ПСИХІАТР Марк Голстон зібрав воєдино всі СЕКРЕТИ ЩАСЛИВИХ ПАР.

Іноді корисно прочитати зауваження професіоналів, вони дозволяють по-новому поглянути на свої відносини з другою половинкою, особливо корисно коли ці поради всесвітньо відомого психолога, що перевірені не одною сотнею людей.

Доктор Марк Голстон — всесвітньо відомий психіатр і автор вже декількох бестселерів. Крім цього, він ще й активний блогер. І його статтю «10 звичок щасливих пар» прочитало вже понад півмільйона людей з усього світу.

Неважливо, в якому стані ваші відносини — вам все одно буде цікаво прочитати про те, які звички доктор Голстон вважає важливими для того, щоб магія любові між вами і вашою другою половинкою не закінчувалася ніколи.

Намагайтеся добиратися до ліжка в один і той же час

Згадайте початок ваших відносин, коли ви не могли дочекатися того моменту, що опинитеся разом в одному ліжку, щоб, нарешті, зайнятися сексом. Щасливі пари протистоять спокусі лягати спати в різний час. Вони засинають одночасно, навіть якщо потім один з партнерів тихенько встає, щоб зайнятися справами, не потривоживши сон коханої людини.

Обзаведіться загальними інтересами

Після того, як бурхлива пожежа первісної пристрасті згасне, змінившись рівним полум'ям любові, багато пар виявляють, що у них, взагалі-то, не так вже й багато спільного. Однак не варто применшувати важливість того, чим ви можете займатися (і насолоджуватися) разом. І навіть якщо у вас не так багато спільних інтересів, ви цілком можете знайти щось, що буде подобатися вам обом (якщо, звичайно, ви хочете бути щасливою парою). І не забувайте про власні інтереси і захоплення — так ви не тільки станете цікавішими для вашого партнера, але і будете виглядати менш залежними від нього.

Якщо ви йдете кудись разом — тримайтеся за руки або йдіть поруч

Коли щаслива пара кудись йде, з ними не буває такого, щоб один з партнерів йшов позаду іншого або біг попереду — немає, вони йдуть, тримаючись за руки,  — або хоча б поруч один з одним. Вони знають, що бажання бути поруч один з одним куди важливіше прагнення прийти кудись першим.

Нехай вашим звичайним «режимом» стане довіра

Якщо (точніше, коли) ви посварились або посваритеся, знайте — щасливі пари тому і щасливі, що готові довіряти один одному і прощати один одного разом, щоб викликати в собі недовіру і злість.

Намагайтеся більше думати про те, що ваш партнер робить правильно, і менше — про те, що він робить не так

Якщо ви будете вишукувати в своєму партнерові одні лише недоліки, можете мені повірити — ви їх знайдете в достатку. Але точно так само ви зможете знайти в ньому і хороше. Все залежить від того, що саме ви шукаєте. Щасливі пари налаштовуються на позитив.

Обіймайте один одного, зустрічаючи ввечері після роботи

У нашої шкіри є пам'ять на «хороші дотики» (любов), «погані дотики» (насильство) і «відсутність дотиків» (нехтування). І коли ви вітається або прощаєтеся зі своєю «другою половинкою», супроводжуючи це обіймами, ви буквально потрапляєте в «хороші дотики» — а вони, в свою чергу, допомагають нам перенести будь-які негаразди.

Говоріть один одному «Я люблю тебе» і «Доброго тобі дня» щоранку

Це відмінний спосіб зарядитися з самого ранку хорошим зарядом терпимості і гарного настрою, з яким можна відправитися битися з пробками на дорогах, довгими чергами, й іншими малоприємними явищами.

Щовечора бажайте один одному на добраніч — і неважливо, наскільки щиро ви це робите

Це говорить вашому партнерові про те, що неважливо, наскільки ви ображені на нього або на неї, вам все одно важливі ваші відносини, і ви хочете їх продовжувати. Це говорить про те, що те, що між вами відбувається, куди більше і важливіше, ніж один-єдиний неприємний інцидент.

Не забувайте питати один у одного, як ваші справи

Не забувайте час від часу дзвонити вашому партнерові додому або на роботу, щоб дізнатися, як проходить його день. Це відмінний спосіб заздалегідь дізнатися, чого ж ви чекали від нього або від неї, коли ви зустрінетеся ввечері. Наприклад, якщо день вашого партнера був просто жахливий, навряд чи можна очікувати від нього щирої радості вашому безхмарному дню.

Радійте тому, що вас бачать разом

Щасливі пари не соромляться показатися людям разом, більш того — вони насолоджуються тим, що їх бачать під час будь-яких емоційних контактів, будь то звичайний дотик до руки або плеча, або пристрасний поцілунок. І вони зовсім не намагаються епатувати цим оточуючих — вони просто хочуть показати, що належать один одному, і задоволені цим.

Звички щасливих пар сильно відрізняються від звичок нещасливих. Але що ж таке звичка? Це певний шаблон поведінки, який ви виконуєте автоматично, і підтримка якого не вимагає від вас особливих зусиль. Щоб будь-яка поведінка стала звичкою, її потрібно повторювати не менше 21 день і, якщо ви візьмете на озброєння моделі поведінки, описані в цій статті, вони неодмінно зроблять ваші особисті стосунки куди здоровішими і щасливішими. І пам'ятайте — якщо у вас не вийде цього зробити з першого разу — не впадайте у відчай. Просто вибачтеся перед своїм партнером, попросіть у нього пробачення, і продовжуйте працювати над придбанням корисних звичок.

Якщо до щастя та любові і звичайного життя, а також успіху був би якийсь ключ, то частиною його неодмінно було б наступне: в розмові з людьми більше слухайте, ніж говорите, більше цікавтеся, чим намагайтеся зацікавити, і більше захоплюйтеся, ніж захоплюватися.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/