Понедельник, 2 августа 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Відоме ім'я виконавця, який представлятиме Росію на «Євробаченні» у Києві


Названо ім'я виконавця, який представлятиме Росію на міжнародному конкурсі «Євробачення». Як з'ясувалося, на популярне шоу до столиці України приїде зірка останнього сезону російського  "Голосу", повідомляє МИР ТЕСЕН посилаючись на Life.ru.

У музичній дирекції Першого каналу було прийнято рішення відправити до Києва на «Євробачення-2017» Олександра Панайотова. Стало відомо, що телемовник в цьому році знову не проводитиме національний відбір — замість цього учасника «Євробачення» від Росії вибере рада російського оргкомітету.

Офіційно озвучити своє рішення Перший канал планує через місяць, поки ж воно тримається в суворій таємниці. Незважаючи на це, журналісти дізналися ім'я учасника «Євробачення» від Росії на сочинському фестивалі «Роза Хутір», одним з хедлайнерів якого став Панайотов.

«Я буду щасливий представити нашу країну на конкурсі — для мене це величезна честь. Але поки нічого не хочу загадувати», — заявив Панайотов. За його словами, про рішення Першого каналу йому поки нічого не відомо. Однак в музичній дирекції телемовника відзначили, що «рішення практично вже прийнято».

«Коли конкурс» Євробачення «створювався — в 50-х, наскільки я знаю, це був такий захід, покликаний не тільки розважати, а й об'єднувати народи після Другої світової війни. Мені здається, і зараз це головна місія» Євробачення", зараз непроста ситуація між нашими країнами — братніми країнами. Я, як українець, можу сказати, що, якщо поїхати з місією об'єднання, примирення, з піснею, яка б розтопила всі серця — хоча б на ці три жалюгідні хвилини на сцені! — це було б чудово", — зізнався Панайотов.

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/