Среда, 15 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Відкритий чемпіонат з хортингу відбувся на Чернігівщині. Фоторепортаж


10 грудня 2016 року на базі Семенівської ДЮСШ (Чернігівщина), відбувся відкритий чемпіонат Семенівського району з хортингу, присвячений 25-й річниці Збройних Сил України.

Про це повідомило видання semenovka.at.ua

Склад учасників: спортсмени-початківці, вихованці гуртків «Хортинг» з сіл Іванівка та Машеве Семенівського району, а також команда з м. Новгород-Сіверського, загалом близько 60 чол. З самого райцентру 3 спортсмени виступали за команду з с. Іванівка. 

Розпочався чемпіонат урочистим відкриттям – парадом спортсменів та підняттям Державного Прапору під Гімн України.

Звичайно ж, вже традиційно, під час офіційної частини відзначалися нагородами усі, хто підтримує дитячий спорт, і, зокрема, хортинг у нашому районі.
Грамотами Чернігівської обласної федерації хортингу нагородили: 

— Сейрана Мхітаряна, голову Семенівської районної спілки воїнів-афганців;

— Дениса Стаценка, керівника ТОВ «Українська картопляна компанія»;

— Олену Кресс, начальника відділу освіти Семенівської райдержадміністрації;

— Володимира Ткаченка, директора Семенівського районного Будинку творчості дітей та юнацтва.

Грамотами Семенівської районної спілки воїнів-афганців нагородили: 

— Олену Кресс, начальника відділу освіти Семенівської райдержадміністрації;

— Дмитра Коленченка, голову Машівської сільської ради;

— Михайла Казановського, голову Іванівської сільської ради.


А грамотами відділу освіти Семенівської РДА нагороджені тренер з хортингу Денис Буданов, Машівський сільський голова  Коленченко Дмитро Миколайович та Іванівський сільський голова Казановський Михайло Миколайович.

Звичайно ж багато теплих слів було сказано на адресу тих, хто сприяв організації такого спортивного свята: відділ освіти та сектор молоді та спорту Семенівської РДА, Машівська та Іванівська сільські ради, Семенівський районний Будинок творчості дітей та юнацтва, Семенівська ДЮСШ, Денис Стаценко та Геннадій Корольов.

Слід відзначити, що головна спортивна зала ДЮСШ була вщент заповнена глядачами, які поринули у драйвову атмосферу змагань. Спортсмени, незважаючи на свій юний вік та статус початківців, проявили неабияку майстерність, бійцівські якості та жагу до перемоги.


У підсумку перше командне місце за спортсменами з с. Іванівки, друге – за Машевом, а третє місце – у спортсменів-початківців з м. Новгород-Сіверського.

Слід відзначити, що у такому форматі турнір проводиться вперше на Чернігівщині, і, на думку організаторів дасть поштовх ще більшій кількості юних спортсменів проявити себе на хортах турнірів різних рівнів.
До речі, Семенівщина наразі є лідером у регіоні по кількості гуртків та відділень хортингу. І, як наслідок, слава хортингістів Семенівщини вже давно йде попереду спортсменів. Недарма два Чемпіонати Чернігівської області проводилися у Семенівці.
Будемо сподіватися, що національно-патріотичне виховання на Семенівщині рік від року зростатиме, а самі спортсмени разом з тренерами примножуватимуть славні традиції нашого краю.

Фото Івана Курпаса


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/