Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Відеокамери у Чернігові не лише спостерігатимуть, а й аналізуватимуть


Програма «Беспечне місто» виходить на фінішну пряму у Чернігові. Триває тестування перших камер.

Про це повідомили в секторі комунікації поліції Чернігівської області.

До логічного завершення підходить робота над проектом «Безпечне місто», яке передбачає встановлення розумних камер зовнішнього спостереження у публічних місцях.

У рамках запровадження проекту «Безпечне місто» в Чернігові відбулася чергова робоча зустріч заступника начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Олександра Потапенка, заступника Чернігівського міського голови Олександра Ломако та директора компанії «Українські новітні телекомунікації» Євгена Терещенка. Вони підбили проміжкові підсумки щодо якості програмного забезпечення та камер зовнішнього спостереження.

Якщо раніше керівництво ГУНП в Чернігівській області порушувало питання якості програмного забезпечення встановлених камер відеоспостереження (програма не справлялася з тими вимогами, які так необхідні правоохоронцям для швидкого розкриття злочинів), то тепер функціонал програмного забезпечення покращиться і воно вже відповідає вимогам правоохоронних органів.

Для цього генеральний підрядник «Українські новітні телекомунікації» Євген Терещенко залучив ще одного спеціаліста з програмного забезпечення, а саме «FF Group», який пообіцяв не лише покращити функціонал програмного забезпечення, а й запропонував деякі додаткові можливості.

Сторони знайшли спільну мову, більшість недоліків вже усунуто. По завершенню розробки додаткових функцій поліція зможе презентувати комплексний проект «Безпечне місто».

Отже, камери зрештою розпізнають номерні знаки автомобілів на великій швидкості та навіть вночі. Також програма накопичує інформацію про автомобільний потік і за потреби видає правоохоронцям вичерпний перелік місць, в яких бував той чи інший автомобіль, і це далеко не повний перелік можливостей розумних камер відеоспостереження. Тобто програмне забезпечення камер буде не лише показувати якесь публічне місце, а й аналізувати його.

Нині поліція використовує програмне забезпечення у тестовому режимі. Найближчим часом Головне управління Національної поліції разом з обласною та міською владою планують презентацію великого проекту «Безпечне місто».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/